Podium

Angelika Maciejewska jest w naszej jednostce od niedawna. Młoda i ambitna aplikantka ma różnorodne zainteresowania ale przede wszystkim uwielbia biegać. Od kilku lat oddaje się swojej pasji odnosząc sukcesy. Biega z sercem, dla osób niepełnosprawnych, prowokuje biegowo w każdej edycji, a także modli się biegając, w pielgrzymkach biegowych. Nasza koleżanka w aktywny sposób świętuje również wszelkie jubileusze takie jak np. 300-lecie koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Na ten rok, plany Angeliki są ambitne, między innymi pielgrzymka biegowa z Ukrainy do Częstochowy. Cieszymy się z takiego pracownika i jesteśmy pewni, że dzięki swojej pasji Angelika jest w pełni sprawna by służyć mieszkańcom naszego miasta.

Oznakuj swój rower

Mistrzowie parkowania

Akcja zima

Nie pal liści!

Psia akcja

Śmieci

Strefa wolna od dymu

Gorąca pułapka

Straż Miejska w Gliwicach
ul. Bolesława Śmiałego 2A
44-121 Gliwice
Telefon: (32) 231-69-55, Fax: (32) 338-19-80
NIP: 631-22-56-965 REGON: 276706186
 

Wykorzystywanie plików COOKIE - więcej informacji...